TCM'nin Yüksek Kreatinin için Küratif Etkisi Nedir 9.5

 
TCM Pekin Tongshantang Hastanesi, sistematik Çin tıbbı tedavileri kullanan uzman bir böbrek hastalığı hastanesidir. Çin tıbbı, Yüksek Kreatin 9.5 yönetiminde büyük etkiye sahiptir. Lütfen daha fazla bilgi almak için okumaya devam edin.
 
Hepimizin bildiği gibi, böbreklerin önemli işlevlerinden birisi aşırı miktardaki atıkları boşaltmaktır. Bu nedenle, normal koşullar altında, kreatinin seviyeleri genel olarak normal aralıkta kalmaktadır. Bununla birlikte, böbrekler hasar gördüğünde fazla kreatinin atılamaz. Sonuç olarak, kreatinin kanda birikir ve yüksek seviyede kreatinine neden olur. Bu analizden yola çıkarak, 9.5 kreatinin düzeyini düşürmenin temel tedavisinin böbrek hasarının onarımı ve böbrek fonksiyonunu iyileştirmeye odaklanması gerektiğini görebiliriz.
 
Batı tıbbında hasar görmüş böbrek dokularını onarabilen hiçbir ilaç bulunmamakla birlikte, hastanemizde böbrek hasarını biraz azaltmak ve böbrek fonksiyonunu iyileştirmek için TCM tedavisi kullanıyoruz. Bu şekilde, kreatinin seviyeleri temel olarak azaltılacaktır.
 
Hastanemizdeki Çin tıbbı tedavisi sistematik bir tedavidir. Hastanemize geldiğinizde, önce kapsamlı bir fiziksel test yapmanız gerekir. Ardından uzmanlarımız sizin için özel tedavi seçeneği oluşturacaktır. Çin tıbbı tedavisi, toplu olarak Kan Toksinsi-Tedaviyi Çıkarma adı altındadır.
 
Adından da anlaşılacağı gibi, bu terapi önce kanınızı temizler. Temiz bir kan ortamı olmadan, iyi etkiler elde edemezsiniz, çünkü kandaki atıklar veya toksinler aldığınız ilacın etkilerini azaltabilir ve ek böbrek hasarına neden olabilir. Bu nedenle, tedavideki ilk adım kandaki atıkları ortadan kaldırmalıdır.
 
Daha sonra geleneksel Çin tıbbı kan damarlarını genişletirken, kan dolaşımını iyileştirirken, iltihaplanmayı ve pıhtılaşmayı önlemeyi ve hücre dışı matrisi parçalamada tam rol oynayabilir, böylelikle zarar görmüş böbrek dokusunu onarır ve böbrek fonksiyonunu iyileştirir. Böbrek fonksiyonu düzeldiğinde, yüksek düzeyde kreatinin 9.5'i ciddi oranda düşürebilir.
 
Böbrek fonksiyonunu iyileştirmek ve kreatinin seviyenizi düşürmek için doğal ilaçları kullanmak için can atıyorsanız, Çin tıbbı iyi bir seçimdir. Daha fazla bilgi için, tıbbi raporlara ve telefon numaralarına kidneyfailurecn@hotmail.com adresine e-posta atabilir veya mesaj bırakabilirsiniz
 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !