TCM'nin Pekin Tongshantang Hastanesi, Çin Tıbbı ile PKD Tedavisi

 
Çin'deki en büyük böbrek uzmanı hastanelerinden biri olan TCM Pekin Tongshantang Hastanesi, 148 ülkeden farklı böbrek hastalığı hastaları aldı ve tedavi etti. Burada, PKD hastaları, genetik bir hastalık olmasına rağmen hayat umudunu da görüyor. Peki, Çin tıbbı ile PKD'ye nasıl tedavi edilir?
 
Hastanemizde, çoğunlukla geleneksel Çin tıbbı temelinde doğal terapileri kullanıp hastalara yardımcı oluyoruz.
 
Mikro-Çin Tıbbı Osmoterapi
 
Terapi, geleneksel Çin tıbbı ile ileri tıbbi ekipmanın mükemmel kombinasyonu. Kan dolaşımının teşvik edilmesi işleviyle, astar hücrelerinin aktivitesini düşürebilir, kistik duvarın geçirgenliğini artırabilir ve iç ve dış basıncın duvarını değiştirebilir. Bu, kist sıvısını tekrar emebilir ve idrarla dışarı atabilir. Tedavinin harici olarak yapıldığı için tüm süreç böbreklerde daha fazla hasara neden olmaz. Dahası böbrek kistleri doğal olarak küçülebilir.
 
Buharlı Terapi
 
Buharlı tedavinin terapötik fonksiyonları cilt kapillerlerini genişletmek, kan dolaşımını hızlandırmak, kan damarlarının tıkanıklığını çözmek ve meridyenleri aktive etmektir. İnsan cildinin fizyolojik özelliklerine dayanıyor ve ilaçlar meridyenlerin absorbe edilmesi yoluyla insan dolaşım sistemine ulaşıyor. Bu yöntemle, meridyenleri açma, kan dolaşımını geliştirme ve kandaki toksik maddeleri kaldırma hedeflerine ulaşabilirsin.
 
Hastanemizde ilaçlı banyo, ayak banyosu, akupunktur, bardak altına alma ve benzeri diğer terapiler de vardır. Fakat tüm hastalara yukarıdaki tedavi uygulanmadığı dikkate değerdir.
 
Uygun ve kişiselleştirilmiş bir tedavi almak istiyorsanız, lütfen tıbbi raporlarınızı ve telefon numaranızı e-posta adresine e-posta ile gönderin.
kidneyfailurecn@hotmail.com veya mesaj bırakın.
 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !