Mikro-Çin Tıbbı Osmoterapi Diyaliz Sürelerini Azaltabilir mi?

 
Diyaliz, yapay böbrek olarak adlandırılır ve toksinleri ve fazla atıkları temizlemeye yardımcı olur. Son dönem böbrek hastalığında yaygın olarak kullanılır. Tüm diyaliz hastaları diyaliz sürelerini kısaltmak veya diyalizden kaçınmak isterken, bu makaleyi izleyerek diyaliz hastalarının bunu başarabilirler mi diye bir cevap bulmaya çalışıyorlar.
 
Böbrek hastalığının son safhasında toksinler ve aşırı atıklar çok miktarda bulunur, aksi halde hastaların bazı komplikasyonları olacaktır, bu nedenle doktor diyaliz veya böbrek naklini önermektedir. Diyalizi kabul ettikten sonra, bunu önlemek güçtür, böbrek fonksiyonlarında azalma ile diyaliz zamanı artacaktır.
 
Peki diyaliz zamanlarını nasıl azaltabilirim?
 
1. Toksinleri ve fazla atıkları temizleyerek.
 
2. Böbrek fonksiyonlarını iyileştirmek için hastalıklı hücreleri ve dokuları onarın.
 
Diyaliz hastalarına hangi tedavilere yardımcı olur?
 
Geleneksel Çin Tıbbı Pekin Tongshantang Hastanesi, Mikro-Çin Tıbbı Osmoterapi, İlaçlı banyolar, Ayak banyosu, İmmünoterapi, Toksinler-Temizleme Tedavileri, Buhar Terapisi, Sıcak Sıkıştırma Terapisi, Dairesel Terapi ve benzeri dahil olmak üzere böbrek hastalığı hastaları için sistematik tedaviler geliştirir.
 
Sistematik tedaviler böbrek hastalığının tedavisinde çok popülerdir, birçok hastanın sistematik tedaviler için çok sayıda kişi geldiğinden, kan damarlarını boşaltma, kan dolaşımını iyileştirme, metabolizma, anti inflamasyon, anti pıhtılaşma, bozulmaya neden olabilir. , hasar görmüş böbreklere karşı besin maddelerini ve oksijeni tedarik edin, böylelikle zarar görmüş böbreklere karşı kan iyileştirilebilir.
 
Diyaliz sürelerini azaltmak veya böbrek fonksiyonlarını geliştiren diyalizden kaçınmak için büyük bir umut var. Tüm komplikasyonlar 10-15 gün içinde hafifletilebilir. Diyaloğun yaşam kalitesini artırmak istediğinizde, çevrimiçi doktora danışabilir veya lütfen şu adresten temasa geçebilirsiniz:
 
 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !