Evre 4 Böbrek Başarısızlığı, Nasıl Yardımcı Olabilirsiniz Diyali

 
"Merhaba Dr. Evre 4 Böbrek Yetmezliği şahısıyım, umarım Diyaliz'e devam etmem. Bana ne yardım edebilirsin Uyluklarımdaki kaslarım çok ağrıyor ve zayıf hissettiğinden de iyi yürümüyor ".
 
Evre 4 böbrek yetmezliğinde, böbrekleriniz kötü şekilde zarar gördüğünden vücutta çok sayıda toksin ve atık toplanır. Yaşadığınız gibi, bu zehirli maddeler ve atık ürünler bulantı, kusma, cilt kaşıntısı, halsizlik, yorgunluk, kas ağrısı vb. Gibi bir dizi rahatsızlık verecektir.
 
Tedavinin ana noktası, bu toksinlerden ve atıklardan uzak durarak ve bozulmuş nefronlarınızı onarmak olmalıdır. Ancak bu şekilde diyalizden etkili ve başarılı bir şekilde kurtulabilirsiniz.
 
Bu noktaya dayanarak, kapsamlı Toksinler-Kaldırma Tedavisi, böbrek yetmezliği olan hastalara diyalizden kaçınıp yüksek kalitede bir yaşam sürmeyi hedefleyen TCM Pekin Tongshantang Hastanesi profesyonel nefrolog uzmanları tarafından bilinçli olarak tasarlandı. Mikro-Çin Tıbbı Osmoterapi, Ayak Bathı Terapisi, İlaçlı Hamam, vb. Gibi doğal TCM tedavilerinin ardışıkından oluşuyordu.
 
Hastalık durumuna doğru tanı yoluyla uzmanlar, en büyük tedavi etkilerini elde etmek için hastaların hastalık durumuna göre en uygun terapileri seçecektir. Seçilen Çin tıbbı tedaviler, kanları arıtacak, böbrek lezyonlarını onaracak ve aynı zamanda, diyalizden kaçınmanıza ve 4. evre böbrek yetmezliğinin düzeltilmesine yardımcı olmak için bazı böbrek fonksiyonlarını iyileştirecektir.
 
Ayrıca diyaliz yapmak konusunda isteksiz misin? Bu kapsamlı Toksinleri Temizleme Tedavisini denemek ister misiniz? Eğer öyleyse lütfen şu anki sağlık raporlarını kidneyfailurecn@hotmail.com adresine e-postayla gönderiniz veya aşağıdaki formda bir mesaj bırakınız.
 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !