Doğal TCM Tedavisi Evre 3 Böbrek Yetmezliğinde Kreatinin Düşürür

 
Çoğu hasta, böbrek hastalığının erken döneminde en iyi tedavi süresini özlemektedir; böylece diyalizden geçmek ya da eninde sonunda transplan etmek zorunda kalmaktadırlar. Böbrek hastalığına ve düşük Creatinine'ye karşı etkili tedavi nasıl yapılır? Evre 3 Böbrek Yetmezliğinde doğal TCM tedavileri önerilir.
 
TCM'nin Pekin Tongshantang Hastanesi'nde, kökten yüksek kreatinin düzeylerini düşürmek için hasar görmüş böbrekleri onarmak ve böbrek fonksiyonunu yerine getirmek için sistematik geleneksel Çin tıbbı tedavilerini şiddetle tavsiye ediyoruz. Toksinler-Kaldırma Tedavisi, aşağıdakileri içeren birçok doğal Çin tıbbı tedaviden oluşan genel bir terimdir:
 
Mikro-Çin Tıbbı Osmoterapi
 
Vücuttaki toksinleri ve atıkları uzaklaştırmak için kullanılan Çin ilaçları mikronize toz haline getirilir ve iki ilaçlı torbaya konur. Hastalar yatağa rahatça uzanır ve alt sırt-Shenshu akupunktur noktasına iki torba konur. Bu terapi osmotik makineyi kullanarak Çin ilaçlarının böbreklere doğrudan ulaşmasını sağlayarak bloklanmış meridyenleri açıp kan dolaşımını iyileştiriyor. Aşırı atıkları ve toksinleri vücuttan çıkarmak faydalıdır.
 
Temiz kan ortamında, Çin ilaçları, böbrek iyileşmesini hızlandırmak ve böbrek fonksiyonunu yerine getirmek için en büyük rol oynayabilir.
 
İlaçlı Ayak Banyosu
 
Ayak Banyosu Terapisi ile, Çin ilaçları ayakların akupunktur noktalarını uyararak kan damarlarını açabilir, kan atıklarını atabilir ve tüm vücudun kan ve enerjisini düzleştirebilir. Aynı zamanda, yorgunluk ve zayıflık iyi hafifletilebilir.
 
Ek olarak, İlaçlı Banyolar, Moxibustion Terapi, Akupunktur Terapisi, Buharlı Terapi ve İmmünoterapi ve böylece tümü kanı temizleyebilir ve böbrek hasarını onarabilir ve böbrek detoksifikasyon işlevini yerine getirebilir.
 
Yakın gelecekte evre 4 böbrek yetmezliği ve diyalizden mustarip kalmak istemiyorsanız, böbrek fonksiyonlarının korunması çok önemlidir. Toksinler-Tedaviyi Çıkarma ile mi ilgileniyorsun? Eğer öyleyse, lütfen tıbbi raporları ve telefon numarasını
kidneyfailurecn@hotmail.com ya da bir mesaj bırakın
 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !