Çin Tıbbı Terapi - Diyalize Alternatif Kreatinin Düşürür 8.18

 
Artan sayıda hasta yüksek kalitede yaşam aramak için Diyaliz olmadan Yüksek Kreatinin Seviyesini azaltmak için doğal ve konservatif tedavi almayı tercih etmektedirler. Diyalizye alternatif olarak Çin tıbbı tedavisi, kreatinini etkili bir şekilde azaltabilir.
 
Böbrekleriniz hasar gördüğünde, vücudunuz bir sürü toksin ve atık biriktirir. Bu toksinler ve atıklar böbreklerinize daha fazla zarar verebilir ve aldığınız ilaçların etkinliğini düşürebilir. Kanınızı arındırmadan iyi sonuç alamazsınız. Aynı zamanda böbrek fonksiyonlarının iyileştirilmesi gerekmekte ve böylelikle kreatinin 8.18 radikal olarak azaltılabilmektedir.
 
Diyaliz, yaralı böbreklerin atıkları ve sıvıları atmasına yardımcı olan yapay bir böbrektir. Bulantı, kusma, iştahsızlık ve baş ağrısı gibi zehirlenme belirtilerini hafifletir. Bununla birlikte, diyaliz böbrek fonksiyonunu iyileştirmez. Başka bir deyişle, belirtileriniz tekrar belirir.
 
TCM'nin Pekin Tongshantang Hastanesi'nde toksinlerimiz-Temizleme Tedavisi toksinleri ve atıkları vücuttan en iyi şekilde almaktır. Çin tıbbının aktif maddeleri, bağırsak motilitesini artırabilir, idrara çıkma oranını artırabilir, çok terletebilir, böylelikle toksinler olur ve deşarj olur. Bu, temiz bir kan ortamı sağlayabilir. Kreatinin seviyesi 8.18 yavaş yavaş azalacaktır. Aynı zamanda, geleneksel Çin tıbbı kan damarlarını genişletebilir, kan dolaşımını iyileştirebilir, inflamasyon ve pıhtılaşmayı önleyebilir, hücre dışı matrisi bozabilir ve böbreklere beslenme ve oksijen sağlayabilir. Bu özellikler hasar görmüş böbrek dokularını yavaş yavaş onarabilir ve böbrek fonksiyonlarını geliştirebilir. Böbrek işleviniz giderek geliştikçe, böbrekleriniz yavaş yavaş işleyebilir, bu nedenle diyalizden kaçınılması muhtemeldir.
 
Diyaliz olmadan yüksek kreatinin düzeylerini düşürmek için doğal ve konservatif tedavi istiyor musunuz? Eğer öyleyse, Çin tıbbı Toksinler-Tedaviyi Kaldırma'yı seçebilirsiniz. Daha fazla ayrıntı için lütfen sağlık raporlarını ve telefon numarasını kidneyfailurecn@hotmail.com 'a e-posta ile gönderebilir veya bir mesaj bırakın.
 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !