Çin Tıbbı Tedavileri, Uzak Toksikaları Temizlemek İçin Diyaliz D

 
Diyaliz, kandaki bazı maddelerin filtrelenerek seçilmesine değinir. Yani, böbrek yetmezliği sonrasında hastalar tarafından biriktirilen toksik atık, su ve tuz yapay olarak ortadan kaldırılabilir ve böylece hastanın fiziksel durumu sağlıklı hale getirilebilir. Halihazırda kullanılan iki diyaliz şekli vardır: hemodiyaliz ve peritoneal diyaliz. Hemodiyaliz böbrek yerine özel bir makinenin fonksiyonudur. Periton diyalizi, insan peritonunun toksinleri vücudun dışına atmak için bir filtre olarak kullanılmasıdır.
 
Çin tıbbı, çok sayıda hastanın hayatını kurtaran Çin'de binlerce yıllık geçmişi vardır. Geleneksel Çin Tıbbı Pekin Tongshantang Hastanesi, çince tıbbından kaynaklanan sistematik tedavileri geliştirir.
 
Sistematik tedaviler: Mikro-Çin Tıbbı Osmoterapi, İlaçlı banyolar, Ayak banyosu, İmmünoterapi, Toksinler-Çıkartıcı Tedaviler, Moxibustion, Akupunktur, Sıcak Sıkıştırma Terapisi, Dairesel Terapi, Buhar Terapisi, Bardak Terapisi vb.
 
Geleneksel Çin Tıbbı Pekin Tongshantang Hastanesi, 30 yılı aşkın bir süredir sistematik tedavileri geliştirir. Böbrek hastalığının tedavisinde tüm dünyadan gelen birçok hasta sistematik tedavileri kabul ediyor. Sistematik tedavilerle çok sayıda hasta diyalizden kaçınır ve tüm komplikasyonlar 10-15 gün içinde hafifletilebilir.
 
Çeşitli çince bitkisel ilaçlar doğadan gelen sistematik tedavilerde kullanılır, bu nedenle hastalar yan etkileri hakkında endişelenmezler. Aksi takdirde uzmanlar, Çin bitkisel ilaçlarını almak için hastalığınızın koşullarına bağlı olarak, tüm komplikasyonları 10-15 gün içinde hafifletebilirler.
 
Çin bitkisel ilaçları, toksinleri temizlemek ve kirlilik kanını arıtmak için fazla atıklar üzerinde iyi etkilere sahiptir. Toksinler ve aşırı atıklar vücutta biriktiğinden, bir dizi komplikasyona neden olması için kanları kirletecektir. Çin bitkisel ilaçlar iyi ve sağlıklı bir iç ortam yaratacaktır.
 
Tedavide kullanılan Çin bitkisel ilaçları, kan dolaşımlarını artıracak, metabolizmayı teşvik edecek, kan damarlarını boşaltacak, böylelikle böbrek lezyonlarına kan artıracaktır. Böbrek fonksiyonu aşamalı olarak iyileştirilebilir.
 
Daha fazla bilgi edinmek isterseniz çevrimiçi doktora danışabilirsiniz veya lütfen aşağıdaki kişi ile irtibat kurun:
 
 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !