Çin Tıbbı Tedaviler Kreatinini 449 Doğal Olarak Nasıl Azaltır?

 
"Doktor bana Kronik Böbrek Hastalığı evresi 4 ile teşhis koydu, nasıl geri alacağını bilmek ve Kreatinin 449'u doğal olarak azaltmak istiyor" dedi. Benzer bir sorununuz var mı? Çin'de, TCM'nin kreatinin 449'u azaltmasına dayanan birçok doğal terapi vardır.
 
Hepimizin bildiği gibi, kreatinin seviyesi böbreklerin ne kadar iyi çalıştığını gösterir. Böbreklerin telafi etme yeteneği güçlü olduğu için böbrek fonksiyonlarının en az yarısı kaybolana kadar kreatinin düzeyi artmaz.
 
Klinikte, kreatinin 449, normalden çok daha yüksek olduğunu ve Böbrek Yetmezliği döneminde böbrek hastalığının olduğunu göstermektedir. Kan ve böbrek hücrelerinde çok sayıda safsızlık birikir olmalıdır. Bu nedenle, doğal terapiler, birikmiş toksinleri ve atıkları ayırmak ve bozulmuş böbrek dokuları ve hücrelerini onarmak için kan temizlemeye odaklanmalıdır.
 
Mikro-Çin Tıbbı Osmoterapi: Shenshu akupunkturu için geçerli olan Çin bitkisel ilaç temelinde harici bir uygulama terapisi. Bu terapi, artık böbrek fonksiyonlarını korumak, hasar görmüş böbrekleri onarmak ve ozmoz cihazının yardımıyla böbrek fonksiyonunu büyük ölçüde iyileştirmek için etkili olabilir. İlacın aktif maddeleri kan damarlarını genleştirebilir, kan dolaşımını arttırabilir, ekstrasellüler matrikse zarar verebilir ve inflamasyon ve koagülasyonu önleyebilir. Yaralı böbrekler, yeterli miktarda besleyici madde ve oksijen alabilirler. Böbrekleriniz iyi ve iyi çalıştıkça yüksek kreatinin seviyesi 449 doğal olarak azaltılacaktır.
 
İlaçlı banyo, Ayak banyosu, Akupunktur terapisi vb. Dahil olmak üzere toksin giderici tedavi adı verilen diğer doğal Çin tıbbı tedaviler de vardır.
 
Doğal Çin tıbbı tedavileri ile ilgileniyorsanız ve bu terapileri almak istiyorsanız, lütfen ücretsiz Rehberlik için Online Doktor'la randevu alınız ya da mesajınızı aşağıdaki formda bırakınız ya da tıbbi raporlar ile telefon numaralarını kidneyfailurecn@hotmail.com adresine e-postalayınız. Her şeyi düzenlemenize yardımcı oluruz.
 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !