Çin Tıbbı Nefrotik Sendromu Nükssiz Olarak Nasıl Tedavi Ediyor?

 
Çin Tıbbı giderek daha popüler hale gelir ve özellikle refrakter proteinüri, hematüri ve ödemde çeşitli böbrek hastalıklarının tedavisinde önemli etkiye sahiptir. Çin tıbbı Nefrotik Sendromu nüksetmeden nasıl tedavi eder?
 
Nefrotik Sendrom hastalarının çoğunun semptomlarını radikal olarak kontrol etmek için etkin bir terapi alamamış fakat her zaman nüksetmiştir. Bu nedenle, Çin tıbbının işleyişini bilmek için istekli olmalılar.
 
TCM Pekin Tongshantang Hastanesinde, uzmanlar ana tedavi olarak Çin ilaçlarını alırlar ve Mikro-Çin Tıbbı Osmoterapi, İlaçlı Banyo Terapisi, Buharlı Terapi, Ayak Banyosu Terapisi, Akupunktur Terapisi, Akupunktur Terapisi ve Akupunktur Terapisi gibi Çin şifalı bitkilerden oluşan çeşitli doğal terapiler bulmuşlardır. vb.
 
Proteinüri gibi Nefrotik Sendrom semptomlarını hafifletir veya kontrol altına alacaklardır.
 
Birçok Çin otu, böbrek hücrelerinin bağışıklığını arttırma, gloermüler filtrasyon fonksiyonunu iyileştirmek için bağışıklık komplekslerini ortadan kaldırma ve böbrek için yeterli besleyici madde ve oksijen temin etme işlevlerine sahiptir.
 
Bu, glomerüler filtrasyon membranlarını onarmak ve böbrek fonksiyonunu iyileştirmek için yararlıdır. Bu şekilde, Nefrotik Sendrom semptomları doğal ve temelde kaybolacaktır.
 
Çin ilaçları batı tıbbının yan etkilerini azaltabilir.
 
Çoğu durumda, doktor, proteinüri ve ödemi etkili bir şekilde kontrol altına almak için bazı steroidleri reçete eder, bu ilaçlar hastaları ay yüzü, hafıza kaybı, iştahsızlık, ödem vb. Gibi uzun vadede rahatsızlık hissettirir. Batı tıbbı da azalacaktır Hastaların bağışıklıkları, hastaların soğuk algınlığı veya başka hastalıklara kolayca kavuşturulması.
 
Ayrıca, Çin tıbbı alttaki böbrek hastalığına yakalanmayı hedefliyor.
 
TCM tedavileri, bağışıklık sistemini düzenler, kan basıncını düzenler, kan dolaşımını artırmak için kan damarlarını genişletir, iltihaplanmayı ve kan pıhtılaşmasını önler ve hücre dışı matrisi parçalamaya başlarlar.
 
Özetle, Çin tıbbı tedaviler Nefrotik Sendromun semptomlarını radikal olarak çözmektedir. Yerel hastanede tatmin edici bir terapi bulamadıysanız ve sistematik TCM tedavilerini denemek istiyorsanız, problemlerinizi ve telefon numaranızı kidneyfailurecn@hotmail.com adresine e-postalayın veya bir mesaj bırakın.
 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !