Çin Tıbbı Nefrotik Sendromda Ödemi ve Proteinüriyi Kontrol Altın

 
Nefrotik Sendrom, yaygın böbrek hastalıklarından biridir ve hastalar iltihaplanma ve proteinüriye sahiptir. Tedavi edilmediği takdirde, durum böbrek hasarına neden olmak için bozulabilir. Burada bir hastanın Çin tıbbı tedavi deneyimlerini sizinle paylaşıyoruz.
 
Bu yıl 66 yaşında olan Zheng Teyze, 5 yıl önce Nefrotik Sendrom teşhisi kondu. Ağız tıbbını yarım ay aldı, ödemi kayboldu ve hastaneden çıktı. Bununla birlikte, bir yıl önce, aşırı işlenmiş ve yorgunluk ve proteinüri 3 + nedeniyle ödem tekrar ortaya çıktı. Ağız Çin tıbbı tedavisi, durumu için çalışmadı. Daha etkili terapiyi kabul etmek için oğlu, onu TCM'nin Pekin Tongshantang Hastanesi'ne götürdü.
 
Bu hastane, özellikle böbrek hastalıklarının tedavisinde geleneksel Çin tıbbı kullanan uzmanlaşmış bir böbrek hastalığı hastanesidir.
 
Buraya geldiğinde bacaklarda ciddi derecede ödem vardı ve sıvı tutulması nedeniyle ağırlık 60.5kg idi. 24 saat içindeki idrar proteini 5.33g idi.
 
Doktor durumunu analiz etti ve fazla atık birikimi ve böbrek fonksiyonlarında azalma nedeniyle ödemi ve proteinüri tekrar tekrar nüks etti. Böylece doktor, atıkların atılmasına ve böbrek fonksiyonlarının iyileştirilmesine odaklanır, böylece semptomlar kökten kontrol edilebilir. Doktor, durumuna bağlı olarak, ihtiyaç duyulan hedefleri aynı anda karşılayacak olan Toksinler-Kaldırma Tedavisi adlı sistematik bir tedavi planı hazırladı.
 
Yaklaşık bir aylık tedaviden sonra, Zheng Teyzen'in hastalık durumu iyileşti. Ağırlığı 3.5kg azaldı, ödem düzeldi ve 24h idrar proteini 5.33g'dan 0.96g'a düştü. Çin tıbbı ödemi ve proteinüriyi kökten kontrol altına almak için etkilidir.
 
Toksinler - Nefrotik Sendroma Karşı Tedaviyi Çıkarma ve Belirtileri ile ilgileniyorsanız lütfen sağlık raporlarını ve telefon numarasını kidneyfailurecn@hotmail.com adresine e-posta ile gönderin veya bir mesaj bırakın.
 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !