Çin Tıbbı Böbrek Fonksiyonunu İlaç Banyosu İle Geliştirir mi?

 
İlaçlı banyo, sıcak sudaki Çin bitkisel ilaçlarıyla harici bir uygulamadır. İlaç banyosunda kullanılan çeşitli Çin bitkisel ilaçları hastanın hastalık durumuna bağlı olduğundan, tüm komplikasyonlar 10-15 gün içinde hafifletilebilir. İlaç banyosu böbrek fonksiyonunu iyileştirir mi?
 
Hastalar banyoya 40-50 dakika boyunca yatmak, aktif maddeler tüm cilt boyunca vücuda nüfuz ederler, çince bitkisel ilaçlar kanla akarak etkilerini oynarlar. Bunu başarabilir:
 
1. Toksinleri ve fazla atıkları temizleyerek, tüm istenmeyen şeyler tüm vücut (ter, nefes alma, idrar, dışkı, gözyaşı) yoluyla ortadan kaldırılacaktır.
 
2. Kan dolaşımını iyileştirmek, metabolizmayı teşvik etmek, anti-koagülasyon, anti-inflamasyon, bozulma gibi kan damarlarını harcamaya.
 
3. Hastalıklı hücrelere ve dokulara besin maddeleri ve oksijen sağlanması.
 
4. Böbrek fonksiyonlarını iyileştirmek, böbrek hasarını gidermek ve böbrek yapılarını yeniden inşa etmek için hastalıklı hücreleri ve dokuları onarmak.
 
5. İç vücuttaki bozuklukları ve dengesizlikleri düzenlemek ve iç organların ve sistemlerin işlevlerini geliştirmek.
 
6. Hücrelerin aktivasyonu, kandaki immün globulinlerin arttırılması ve bağışıklığın arttırılması.
 
7. Yorgunluk, bel ağrısı, vb. Gibi genel hasta duygularını hafifletme.
 
Bu nedenle ilaçlı banyolar böbrek fonksiyonlarını artırabilir ve tüm komplikasyonları doğal olarak tüm vücuda rahatlatabilir, böylelikle Çin'de böbrek hastalığını tedavi etmek çok popülerdir. Tabii ki, sadece İlaçlı banyo böbrek hastalığı tedavi, Geleneksel Çin Tıbbı Pekin Tongshantang Hastanesi de dahil olmak üzere sistematik tedaviler geliştirir: Mikro-Çin Tıbbı Osmoterapi, Ayak banyosu, İmmünoterapi, Zehirli Maddeler-Kaldırma Tedavileri, Dairesel Terapi, Buhar Terapisi vb.
 
Sistematik tedaviler birçok hastanın böbrek fonksiyonlarını iyileştirerek diyalizden kaçmasına yardımcı oldu. Böbrek hastalığınız varsa, daha fazla bilgi edinmek isterseniz, çevrimiçi doktora danışabilirsiniz veya lütfen şu adresten temasa geçin:
 
 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !