Çin Telafiler Böbrek Yetmezliği Hastalarında İdrar Çıkışını Artı

 
Böbrek hastalığının gelişmesiyle, Böbrek Yetmezliği olan birçok hasta idrar hacminin gittikçe azaldığını bulacaktır. İdrar çıktının artırılmasına yardımcı olmak için etkili bir tedavi istemektedirler. Çin tıbbı hastalara bu hedefe ulaşmada yardımcı olabilir.
 
Hasta böbrek yetmezliği aşamasındayken böbrek fonksiyonu% 30'un altında veya daha düşüktür, böbrekler idrar üretmek için etkin bir şekilde çalışamaz. Buna dayanarak, Çin tıbbı böbrek hasarını onararak ve böbrek fonksiyonunu iyileştirerek idrar çıkışınızı artırmaya yardımcı olabilir. Bu, diyaliz oluşumunu etkin bir şekilde önleyebilir veya diyaliz süresini uzatabilir. Daha önce diyaliz yapmış olsanız bile, durumunuza bağlı olarak diyaliz sıklığını azaltmaya ve diyalizden kurtulmanıza yardımcı olabilir.
 
Çin kanlı Toksinler-Çıkarıcı Tedavi, Kronik Böbrek Hastalığının ve çeşitli semptomlarının tedavisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
 
Mikro-Çin Tıbbı Osmoterapi, Ayak Bathı Terapisi, İlaçlı Hamam, Buharlı Terapi, Akupunktur Terapisi, Moxibustion Terapisi, vb. Dahil olmak üzere sistemik bir Çin tıbbı tedavidir. Bu tedavilerde otlar oral ve harici olarak kullanılır. Bu tedavilerin bazıları idrar akışınızı doğrudan artırmak için mesane ve böbreklerinizi uyarabilir. Bazı insanlar kan damarlarını genişletebilir, durgunluğu giderebilir, böbreklere olan kan akışını artırabilir ve daha fazla sıvı ve atıklar atılabilir.
 
Bu yöntem, böbrekler üzerindeki yükü azaltabilir, iç ortamı böbrek kendi kendine iyileşir ve diğer ilaç uygulamalarına yönlendirir. Böbrek fonksiyonunuz arttıkça idrar çıkışınız artacaktır.
 
Özetlemek gerekirse, Çin ilaçları-Toksinler-Tedaviyi Kaldırmak idrar çıkışını artırmak ve diğer anormal semptomları temelde hafifletmek için etkili ve güvenlidir.
 
Çin tıbbı tedavileri veya hastanemiz hakkında daha fazla ayrıntı merak ediyorsanız lütfen probleminizi ve telefon numaranızı kidneyfailurecn@hotmail.com adresine e-postayla gönderin veya bir mesaj bırakın.
 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !