Böbrek Yetmezliğinde Yüksek Kreatin 5.8 Yönetiminde TCM VS Diyal

 
Kreatinin 5.8, böbrek yetmezliği olan hastalar için çok tehlikelidir; bu, hastanın dikkatini çekmelidir; çünkü kanda çok fazla toksin ve atık olduğu anlamına gelir. Kreatinin yönetimine yardımcı olmak için giderek daha fazla hasta TCM'yi kullanmak istiyor. Peki, kreatinin 5.8'i Çin tıbbıyla nasıl yöneteceksiniz?
 
Böbrek yetmezliği olan hastalar için, böbrek fonksiyonlarında ciddi düşüşe bağlı olarak ekstra kreatinin düzeyi vücuttan atılamaz. Bazı hastalarda iştahsızlık, bulantı, kusma, kaşıntılı cilt, yorgunluk, yüksek tansiyon vb. Gibi ciddi komplikasyonlar bulunur. Bu vakalar tedavi edilmez veya etkili bir şekilde kontrol edilmezse hayati tehlike oluşturabilir.
 
Böbrek replasman tedavisi olarak, Diyaliz böbrek yetmezliğinin tedavisinde etkili bir yöntemdir ve fazla atıkların atılmasına yardımcı olmak için böbreklerin bazı işlevlerini yerine getirebilir. Bu tedavi ile hem yukarıdaki semptomların hem de hastaların yaşam kalitelerinin düzelmesi sağlanabilir. Bununla birlikte, tedavi görürken, böbrek hasarı da zamanla kötüleşir. Sonunda böbrek fonksiyonunun tamamen başarısız olmasına neden olabilir.
 
Bu nedenle, yüksek kreatinin seviyesi 5.8'i radikal bir şekilde azaltmak için hastaların böbrek hasarının onarılmasına, böbrek fonksiyonlarının korunmasına ve iyileştirilmesine yardımcı olabilecek tedaviye ihtiyacı vardır. Bu tedaviyi bulamadıysanız, Çin tıbbı iyi bir seçimdir.
 
Diyaliz ile karşılaştırıldığında, TCM Toksinleri-Çıkartma Tedavisi daha sistemli, daha doğal ve daha güvenli. TCM tedavisinin odağı, iç ortamı iyileştirmek ve böbrek hasarını tamamen onarmaktır. Bazı özel otlar hasarlı renal kan damarlarını onarabilir. Böbrek kan dolaşımı sırasında oksijen ve kan hasar görmüş böbrek kan damarlarına ve dokularına taşınacak ve böylelikle zarar görmüş böbrekleri onaracak ve böbrek fonksiyonlarını eski haline getirecek. Daha da önemlisi, hastanın durumuna bağlı olarak, bu tedaviler hastaların diyalizi önlemesine yardımcı olabilir. Böbrek fonksiyonu düzeldiğinde, 5.8 yüksek kreatinin seviyesi doğal olarak azalacaktır.
 
Diyaliz olmadan yüksek kreatinin düzeylerini düşürmek ister misiniz? Toksinler - Tedaviyi Çıkarma hakkında daha fazla ayrıntı merak ediyor musunuz? Öyleyse lütfen sağlık raporlarını ve telefon numarasını kidneyfailurecn@hotmail.com adresine e-posta ile gönderin veya bir mesaj bırakın.
 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !