Böbrek Kistleri Nedeniyle Son Dönem Renal Yetmezlik: Diyalizden

 
Çoğu durumda, böbrek kistleri 4 cm'den daha azdır, bu hastalarda semptomlar olmaz. Onlara polikistik böbrek hastalığı tanısı konmuş olsa bile batı tıbbı yok, aksi halde doktor onları kontrol etmek için yüksek tansiyon veya yüksek kan şekeri ilaçları verecektir. Böbrek kistlerini erken dönemde daraltmak için başka bir yöntem yoktur.
 
Böbrek kistlerinin sayısı ve boyutu büyüyor, böylelikle hastalar renal kistleri küçülmeden son dönem böbrek yetmezliğine dönüşecekler. Çin tıbbı Böbrek kistleri tedavisinde erken aşamadaki boşluğu doldurun; böylelikle böbrek kistlerini sistematik tedavilerle doğal ve etkili bir şekilde küçültür.
 
Geleneksel Çin Tıbbı Pekin Tongshantang Hastanesi PKD hastaları için sistematik tedaviler geliştirir, böbrek kistlerini küçültme ve diyalizden kaçınma üzerinde iyi etkileri vardır.
 
Sistematik tedaviler: Mikro-Çin Tıbbı Osmoterapi, İlaçlı banyo, Ayak banyosu, İmmünoterapi, Toksinler-Çıkartıcı Tedaviler, Moxibustion, Akupunktur, Sıcak Sıkıştırma Terapisi, Dairesel Terapi, Buhar Terapisi, Çökeltme Terapisi, vb. Çeşitli Çin bitkisel ilaçları Sistematik tedaviler doğadan kaynaklanmaktadır, bu nedenle hastalar yan etkilerden endişe etmemektedir, çünkü sistematik tedaviler birçok harici uygulama tedavisi içerir, çince bitkisel ilaçlar böbrek lezyonlarının içine girebilecek tüm vücuda nüfuz edebilir:
 
1. Kan damarlarını harcamaya, kan dolaşımını iyileştirmeye, metabolizmayı bozmaya, bozunmaya teşvik ediniz. Çin bitkisel ilaçları kist akışkanının kaynağını azaltabilir, böylelikle böbrek kistlerini kökten küçültür. Aksi takdirde, Çin bitkisel ilaçları, böbrek kistleri yüzeyindeki kan dolaşımını hızlandıracak, böylelikle böbrek sıvısının yok edilmesi için teşvik edilebilecek.
 
2. Hastalıklı hücreleri ve dokuları böbrek fonksiyonlarını iyileştirmek ve böbrek yapılarını yeniden oluşturmak için onarmak, böylece sayısız PKD hastasının diyalizden etkili bir şekilde uzak durmasına yardımcı olabilir.
 
Sistematik tedavilerin detaylı olarak nasıl çalıştığını bilmek isterseniz, çevrimiçi doktora danışabilir veya lütfen irtibata geçebilirsiniz:
 
 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !