Böbrek Hücrelerinin Sürekli Öldürülmesine Durdurulması: Diyalizd

 
Uremia evresi böbrek hastalığının son aşamasıdır. Böbrekleriniz ciddi şekilde hasar gördü, çoğu durumda GFR% 10'dan az. daha az idrar DÜŞÜK GFR kaynaklı. Tedavilerde amaç, böbrek hücrelerini ölmeyi durdurmaktır. Elbette diyaliz bunu başaramıyor. Peki üremi hastaları diyalizden nasıl kaçabilirler? Çevrimiçi doktora danışabilirsiniz veya bu makaleyi takip edin.
 
Diyaliz, kirlilik kanının arıtılması için kullanılan bir teknolojidir, küçük molekülleri temizleyebilir, böbrek hastalığına herhangi bir etkisi yoktur, geçici olarak hastalık durumlarını kontrol eder. Hastalar, hayatın geri kalanında diyalize güvenirler, bu nedenle diyaliz kabul ederseniz diyalizden kaçınmanız mümkün değildir.
 
Böbrek işlevini iyileştirmek için böbrek hasarını bir daha durdurmak çok önemlidir. Geleneksel Çin Tıbbı Pekin Tongshantang Hastanesi, çok sayıda üremik hastanın diyalizden kaçmasına yardımcı olan sistematik diyaliz hastalarının tedavilerini geliştirir.
 
Sistematik tedaviler diyalizden kaçınmaya neden yardımcı olabilir?
 
Sistematik tedaviler: Mikro-Çin Tıbbı Osmoterapi, İlaçlı banyo, Ayak banyosu, İmmünoterapi, Toksinler-Temizleme Tedavileri, Moxibustion, Akupunktur, Sıcak Sıkıştırma Terapisi, Dairesel Terapi, Buhar Terapisi, Çökeltme Terapisi, vb. Çeşitli çince bitkisel ilaçlar istenmeyen şeyleri ortadan kaldırarak tüm vücuda kirliliğinizi giderebilen terapi. Aksi halde hastalıklı hücreleri ve dokuları GFR'yi artırabilen böbrek fonksiyonlarını iyileştirmek için onarabilir. Bu nedenle, son dönem böbrek yetmezliği hastalarının birçoğuna diyalizden kurtulmasına yardımcı olabilir.
 
Sistematik tedavilerin detaylı olarak nasıl çalıştığını bilmek isterseniz, çevrimiçi doktora danışabilir veya lütfen irtibata geçebilirsiniz:
 
 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !