Böbrek Başarısızlığı İlerlemesi ve Diyalizden Nasıl Başaracak

 
Böbrek Yetmezliği, evre 4 böbrek hastalığı, azalmış böbrek fonksiyonları nedeniyle hastalara rahatsızlık verecektir. Bu durumu göz önüne alındığında, böbrek yetmezliği olan hastalar nasıl ilerleyeceklerini ve Diyalizden etkili bir şekilde nasıl kaçılacağını merak edebilir.
 
Böbrek yetmezliği nasıl ilerleyebilir?
Bir kez böbrek yetmezliği bulunduğunda, böbrek yetmezliğinin semptomlarının, atıkların ve zehirlerin birikmesi ve vücutta güçsüzlük, yorgunluk, nefes darlığı, uyuşukluk, şişkinlik gibi ekstra sıvıların oluşması nedeniyle ortaya çıkacağı net bir fikir sahibi olmalısınız. , proteinüri, vs.
 
Daha da kötüsü, potasyumu kan dolaşımından çıkarmak için yetersizlik anormal kalp ritimleri ve ani ölümlere neden olabilir. Bu nedenle, böbrek yetmezliğine kavuştuğunuzda, yapmanız gereken ilk şey böbrek hastalığının son aşamasından itibaren üremesini yavaşlatmak için harekete geçmektir.
 
Böbrek yetmezliği hastaları için diyalizden nasıl kaçabilirim?
Tedavinin amacı, böbrek fonksiyonlarının daha da bozulmasını önlemek ve böbrek anormalliklerini düzeltmektir. Bu diyaliz yapılabilir değil.
 
Bu kalıntı böbrek fonksiyonunu kurtarmak için gözardı ederseniz, böbrekler yavaş yavaş başarısızlığa uğrayacak şekilde bozulacaktır, o zaman başka bir seçeneğiniz kalmayacak, ancak sadece diyaliz yolunu kabul edecek veya böbrek nakli yaparsınız.
 
İyi haber; TCM Pekin Tongshantang Hastanesi 'nin Toksinler-Kaldırma Tedavisi, altta yatan hasarlı böbrek dokularını ve hücrelerini agresif bir şekilde ele almak ve tedavi etmek için böbrek yetmezliği tedavisi amacına dayalı olarak oluşturulmuştur. Vücudunuzdan çok sayıda zehirin yok edilmesine, bağışıklık sisteminin düzenlenmesine, inflamasyonun ve koagülasyonun önlenmesine ve diyalizden kaçmasına yardımcı olmak için belirli böbrek fonksiyonlarının iyileşmesine yardımcı olabilir.
 
Böbrek fonksiyonlarının daha da bozulmasını önlemek ve diyalizden kaçmak için Toksinler-Kaldırma Tedavisi hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz? Ailen olmadan kaliteli bir hayat yaşamak ister misiniz? Eğer öyleyse, lütfen şu anki sağlık raporlarını kidneyfailurecn@hotmail.com adresine e-postalayın ya da aşağıdaki biçimde bir mesaj bırakın. Size yardım etmek için daima buradayız.
 
 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !