Böbrek Başarısızlığı Çin Tıbbı tarafından iyileştirilebilir mi

 
Böbrek yetmezliği evresinde bir çok kişi var, tüm hastalar böbrek yetmezliği hastalığını tedavi etmek istiyorlar, böbrek yetmezliğinin Çin tıbbı tarafından tedavi edilip edilemeyeceğini bilmek için bu makaleyi izliyor ya da ücretsiz olarak çevrimiçi doktora danışabilirsiniz.
 
1. Öncelikle hastanın hastalık durumunu bilmeliyiz. Böbrek yetmezliği iyileşebilir mi? İlk olarak, idrar hacmi, ciddi komplikasyonlar, böbrek fibrozu vb. Bilmek. Hâlâ belli miktarda idrar varsa, böbreklerin bazı işlevlere sahip oldukları genel olarak belirtilir. Rezidüel böbrek fonksiyonu iyi korunmuş ise, belirli nefron fonksiyonlarının düzgün bir şekilde tedavi edilmesi ve iyileştirilmesi diyaliz sürelerini azaltabilir ve sağlıklı bir yaşam sürdürebilir.
 
2. İkinci olarak, doğru tedaviyi seçmek. Böbrek yetmezliği hastaları genellikle batı tıbbı detoksifikasyon tedavisi kullanır veya önceden diyalizi kabul eder. Bu şekilde, kreatinin seviyesini kısa sürede azaltabilir ve tüm semptomlar rahatlayabilir. Ama temelde sorunu çözmedi, doktor, böbrek fibrozunu bloke ederek belli bir dereceye kadar geleneksel Çin tıbbı ve Batı tıbbının adjuvant tedavisini önerdi.
 
3. Üçüncü olarak, sonunda, iyi bir zihniyet sürdürmeliyiz. Böbrek yetmezliği olan hastalar iyi bir zihniyet sağlamalı ve her yönüyle korumalıdır. Örneğin, soğukkanlı kalmamaya, kızgınlığa, hafif yemeye ve zihinsel hastalığı hayattan kontrol etmeye özen gösterin. En önemlisi, böbrek yetmezliğinin ve üremi aşılmasında güvenin sağlanmasıdır. Bunlar hastalığın seyrini yavaşlatabilir ve hastalığın iyileşmesini hızlandırabilir, özellikle de tedavi sürecinde iyi bir akıl durumu korumak daha da önemlidir.
 
Daha fazla bilgi edinmek isterseniz çevrimiçi doktora danışabilirsiniz veya lütfen aşağıdaki kişi ile irtibat kurun:
 
 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !